autumn//winter

1. listopadu 2012 v 19:41 | KissMe |  denní dění.
(pusť si mě)

Omlouvám se za tak obrovskou neaktivitu, jenže na mě tyto chladné období působí dost srdečně. Jsem pořád někde pryč, užívám si barevného listí,chladných rukou Janičky, které mohu zahřívat, a samozřejmě deště. Deště.
A mohu říci, že toho deště si užívám až moc. Jsem nachlazen a Janička to samo. Až moc jsem ji tahal ven , už mi pokašlává a tak ji držím v peřinách. Takovéto období miluju, když se o ni můžu starat, nosit ji čaj, zahřívat ji.
Sledovat její uspokojený výraz a ten nádherný úsměv.

Nedávno jsme tak drželi čaj, a kouali z okna na ten šedý ruch v ulicích. Po bytě se rozléhaly rytmy GnR a Janička mi už pomalu usínala na rameni. Můžu říct, že tenkrát jsem přemýšlel tak celkem o ničem a napadlo mě, jak vlastně úžasný život mám. Mám slečnu, co dokonalejší už být nemůže, to by se jinak nedalo vysvětlit. Mám malý,ale skvěle zařízený byt. Mám svůj osobní ateliér, který jsem si vždycky přál, již od mládí puberťáka. A dnes se zplnilo vše, co jsem si již vysnil.

Janička při příchodu z práce nesla takovou malinkou krabici s dírami, podezřele se třásla. Už od otevření dveří v chodbě se zvláštně culila a já začal něco tušit. Předala mi krabici do rukou, ani si nesundala kabát, se slovy: " Bude to malý Axl. " otevřel jsem krabici a tam se choulilo malinká kulička chlupů. Nejdřív jsem netušil, ale když z klubíčka nápadně vykoukla malá očka, černé, jak perly , už jsem se smál.
"Vždyť to je štěně!" malý psík se hrabal z krabice do mého klína a já ho začal hladit mezi strachem zklaplými uši.
Štěně ze sebe vydávalo něco jako slabé kňučení.
To už Janička plakala jak želva.

Teď můžu říct, že mám doma dva mazlíky. Jedná se o štěně yorkshirského teriéra, má necelé dvě kila a za ty tři hodinky, co jsme spolu, už začal vrtět pomalu ocáskem, je kouzelný.

( Janička nabrblaně umývala nádobí zatímco jsem si s Axlíkem hrál. Tak jsem ji v posteli násilně zlechtal, teď dělá uraženou a jen se na mě tak po očku culý. Miluju, jak se snaží být uražená ! ^^ )
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Madeleine Madeleine | Web | 7. listopadu 2012 v 19:16 | Reagovat

Líbí se mi to, kdybych se o něj taky mohla takhle starat a tak ho mít aspoň furt u sebe. Jenže...

Úplně jsem si vzpomněla, jak jsem taky poprvý viděla svýho pejska. Jen takový ustrašený klubko chlupů :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama